На аукціоні продали іменну ручку президента США Джо Байдена: гроші підуть на ЗСУ

Автор: Любава Лисичкіна
20:44 28.05

Про переможця лише відомо, що він — один із учасників благодійної ініціативи заради підтримки українських волонтерських організацій та рухів.

На аукціоні продали іменну ручку президента США Джо Байдена: гроші підуть на ЗСУ

Як повідомили в «Укроборонпромі», переможець заплатив за лот 600 тисяч гривень, які підуть на закупівлю пікапів для новоствореного 47 батальйону ЗСУ.

Аукціон проводили на «Прозорро. Продажі». Лот надав гендиректор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв, який отримав ручку під час візиту Джо Байдена до України у 2017 році. Тоді нинішній американський лидер був віце-президентом США. Кажуть, що ця ручка подибна до тієї, якою Байден підписав закон про постачання за програмою ленд-ліз.

Чоловік на ім’я Олександр попросив не робити досягнення з його вчинку: «Ми просто допомагаємо. Не заради уваги до себе. Уваги зараз потребують наші Збройні сили».

Про переможця лише відомо, що він — один із учасників благодійної ініціативи заради з для України. Стартова ціна складала 30 тисяч гривень.підтримки українських волонтерських організацій та рухів. Хлопці вирішили взяти участь в аукціоні, аби допомогти новоствореному батальйону під командуванням Івана Шаламаги та Валерія Маркуса.

«Такі люди — це наші тилові герої. Вони не називають свої імена і не показують обличчя. Вони не чекають подяки. Вони просто роблять те, що можуть, за покликом серця. Але разом із ними ми наближаємо нашу перемогу», — додали організатори.

До слова, будь-який напад на столицю України приречений на провал — Андрусів.

Великий Київ у Google News

підписатися