На Алеї художників дерев’яні елементи обробляють антисептиком та маслом

15:10 22.05

У Подільському районі активно готуються до відкриття нового сезону та проводять роботи з благоустрою території. Наразі – оновлюють улюблене місце киян та гостей столиці – Алею художників.

На Алеї художників дерев’яні елементи обробляють антисептиком та маслом

Як повідомляє Подільська РГА, після зимового періоду комунальники перевіряють стан дерев’яних елементів та конструкцій оглядових майданчиків Алеї. Щоб забезпечити їх надійний захист, оброблюють деревину антисептиком та маслом, яке створюватиме водовідштовхувальне покриття, не пропускатиме вологу в середину деревини, тим самим оберігаючи її від гниття, не даватиме деревині темніти з часом, захищатиме від бруду.

Окрім того, комунальники прибрали територію та провели санітарну обробку дерев.

Алея художників – це улюблене місце відпочинку киян та гостей столиці. Алею щодня відвідують тисячі киян і іноземців, а митці тут виставляють свої роботи. Правильний догляд за дерев’яними конструкціями, які використовувалися під час ремонту Алеї, забезпечить довготривале їх зберігання та функціонування в умовах великого потоку відвідувачів та змін погодних умов”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, минулого року на Алеї облаштували окрему дерев’яну променаду та кілька оглядових майданчиків. Встановили красиву огорожу та декоративну підсвітку. Для людей з інвалідністю та батьків з колясками встановили пандуси. Задля безпеки встановили камери відеоспостереження.

загрузка...

Як повідомлялося раніше, 20-річний хлопець, який пошкодив LED-підсвічування перил на Алеї художників, був притягнутий до громадських робіт і прибирав туристичні об’єкти і вулиці Подільського району.

загрузка...