Про це розповів генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський.
Після відновлення авіазв’язку зі світом аеропорт “Бориспіль” розглядає широкий простір можливостей. На першому місці – комплексна програма модернізацій та реконструкцій аеропортової інфраструктури, яка охопить покращення злітно-посадової смуги, світло-сигнальної та радіонавігаційної систем, реконструкцію центральної паливної системи та паливного складу.
Крім цього, за словами Дубревського, також мова йде про розширення паркінгу, впровадження сучасних систем безпеки та технологій авіаційної безпеки. Очікується, що ці кроки дозволять аеропорту “Бориспіль” піднятися на новий технологічний рівень, забезпечуючи конкурентоспроможність на міжнародній арені та привабливість для інвесторів.
“Ці проєкти не лише покращать функціональність аеропорту та пропускну здатність, а й дозволять йому виконувати свою основну місію – стати високотехнологічним європейським авіахабом, що сприятиме збільшенню інвестиційної привабливості України та розвитку торгівлі й туризму в країні”, – говорить директор летовища.
Відновлення роботи аеропорту “Бориспіль” після завершення війни можливе відносно швидко. Для цього необхідне співробітництво та консолідована підтримка всіх фахівців авіаційної галузі – як міжнародних, так і українських, зауважив Дубревський.
Він відзначив, що у переговорах та бізнес-зустрічах з європейськими перевізниками відчувається великий інтерес до польотів в Україну.
“Це охоплює різні сегменти, у тому числі повернення українських біженців, вантажні перевезення та зростання попиту на чартерні рейси. Також важливим є інтерес іноземців до України як країни героїв, що дійсно буде сприяти розвитку туризму”, – уточнює гендиректор.
Нагадаємо, “ВК” писав про те, скільки грошей витрачає аеропорт “Бориспіль”, щоб зберегти персонал.