На 13 київських пляжах знайшли кишкову паличку

Автор: Марія Супрун
16:42 29.06

За результатами досліджень проб води зі столичних водойм, відбір яких проводився протягом червня поточного року, виявлено невідповідність вимогам якості води для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення.

На 13 київських пляжах знайшли кишкову паличку

Зокрема, як повідомляє Держпродспоживслужба, «Лактозопозитивні кишкові палички (ЛКП)» виявлено на пляжах: «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Галерний», «Вербний», «Пуща Водиця» та місцях відпочинку без купання «Березняки», «Горбачиха», «Довбичка», «Русанівський канал», «Русанівська коса», «Русанівська протока», «Сонячна», «Осокорки», «Лісова», «Алмазна».

Невідповідність за показником «Біохімічне споживання кисню за 5 діб (БПК5)» виявлено на пляжах: «Венеція», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Троєщина», «Галерний», «Вербний», «Пуща Водиця».

Невідповідність за показником «Водневий показник (рН)» виявлено на пляжах: «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Галерний», «Вербний», «Пуща Водиця» та місця (зони) відпочинку без купання «Сонячна», «Алмазна».

Про це повідомлено КМДА та комунальне підприємство «Плесо» з метою невідкладного вжиття необхідних заходів та недопущення погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації в Києві.

Нагадаємо, всі столичні пляжі перевірили на вибухівку – де заборонено купатись.

Великий Київ у Google News

підписатися