Митцям та видавцям до уваги: стартував прийом заявок на «Найкращий книжковий дизайн — 2023»

Автор: Любава Лисичкіна
21:23 09.11.2023

Конкурс започатковано Мистецьким Арсеналом спільно з Goethe-Institut Ukraine. Результати восьмого конкурсу «Найкращий книжковий дизайн» оголосять на початку грудня 2023 року на сайті та у соціальних мережах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Митцям та видавцям до уваги: стартував прийом заявок на «Найкращий книжковий дизайн — 2023» Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення
Як повідомляється,  до участі в Конкурсі приймаються книжки, які були видані у період з січня по листопад 2023 року включно і не були заявлені до Конкурсу раніше.
 
Заявки прийматимемо до 21 листопада 2023 року включно, участь, як завжди, є безкоштовною.
 
Переможців буде обрано у 5 категоріях:
 
  • текстова книга (книжки, в яких домінує текстова частина; поезія, проза, фікшн, нон-фікшн);
  • візуальна книга (видання, в яких домінує візуальна частина; видання про мистецтво, альбоми, фотокниги, каталоги, книжки зі значною кількістю зображень, мальописи тощо);
  • дитяча книга (дитяча й підліткова книжка різних жанрів і видів, дитячі мальописи);
  • утилітарна книга (книжка переважно прикладного характеру, нон-фікшн, науково-популярна книга, наукова, навчальна література, путівники, кулінарна книга, спеціалізована періодика тощо);
  • експеримент (самвидав, фотокниги, артбуки і лімітовані видання, зіни, мальописи тощо).
 
Результати восьмого конкурсу «Найкращий книжковий дизайн» оголосять на початку грудня 2023 року на сайті та у соціальних мережах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Фіналісти та переможці конкурсу представлять український книжковий дизайн у міжнародному змаганні, яке організовує німецький Фонд Buchkunst.
 
Також книжки-переможці експонуються на міжнародних книжкових ярмарках у Ляйпцигу і Франкфурті. А автора найбільшого внеску в оформлення книжки-гран-призера запросимо у професійну подорож до Німеччини у 2024 році.
 
Деталі за посиланням: https://bit.ly/3MA1M9f
 
До слова, у Києві дерусифікували бібліотеки “Молода гвардія” і “Дружби народів” та ще понад 20 закладів освіти та культури.

Великий Київ у Google News

підписатися