Михайло Поживанов: За півроку кожен киянин зможе власноруч і публічно впливати на рішення влади та нова соціальна мережа проти корупції (ІНТЕРВ’Ю)

09:19 18.10

Для підвищення безпеки у Києві  та зниження злочинності кандидат на посаду міського голови Києва Михайло Поживанов пропонує встановити у Києві всюди камери відеоспостереження та нарешті налаштувати супершвидкий мобільний інтернет, який би дозволяв підключатися до мережі на будь-якій локації міста, а також зробити загальну соціальну мережу, до якої мають бути підключені усі УСББ, комунальні підприємства, органи місцевого самоврядування та органи влади.

Михайло Поживанов: За півроку кожен киянин зможе власноруч і публічно впливати на рішення влади та нова соціальна мережа проти корупції (ІНТЕРВ’Ю)

Про це Михайло Поживанов розповів у своєму інтерв’ю.

Не треба боятися тотального спостереження. Що таке комфорт у місті?  Наприклад, це коли всі вулиці освітлені, а  у будь-якому місці  можна бути впевненим, що ти захищений, бо встановлено камери відеоспостереження по всьому місту і жоден злочинець не зможе зробити нічого поганого. Адже за дві хвилини ми довідаємося, хто це був та куди зник. Не зробивши радикальних змін у системі управління Києвом,  нам ніколи не отримати сучасної столиці”, – вважає Михайло Поживанов.

На думку політика, сучасний бюджет Києва дозволяє зробити таку технічну модернізацію у короткі терміни. Крім того, Михайло Поживанов пропонує зробити єдиний електронний сайт чи мережу з відкритими даними по всім сферам міського життя – від рішень Київради до вирішення проблем кожного окремого взятого будинку.

За півроку кожен киянин зможе впливати на рішення влади у публічному доступі. Ми говоримо про місто у смартфоні, а значить, кожен із нас  повинен мати персональний кабінет та бути підключеним до єдиної міської мережі із відкритими даними із різних сфер міського життя. Я готовий створити такий сайт і підключу туди всі наші ОСББ, всю систему комунального господарства, дозвільну документацію, щоб кожен міг публічно контролювати владу. Якщо ми це зробимо, то про корупцію у місті забудуть дуже швидко”, – розповів у своєму інтерв’ю Михайло Поживанов про деталі технічної модернізації Києва, але не лише про них.

Він також згадав про роль у його житті  відомого журналіста Владислава Лістьєва, сварку із Кучмою через судимості Януковича, як став мером Маріуполя у 34 року та що його пов’язує із колишнім мером Києва Олександром Омельченком.

загрузка...

Читайте також: Рава-Руська, Збараж, Казахстан та Лаос. Звідки вони – наші кандидати в мери та що вони вміють?

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...