Про це Михайло Поживанов розповів у своєму інтерв’ю.
Не треба боятися тотального спостереження. Що таке комфорт у місті? Наприклад, це коли всі вулиці освітлені, а у будь-якому місці можна бути впевненим, що ти захищений, бо встановлено камери відеоспостереження по всьому місту і жоден злочинець не зможе зробити нічого поганого. Адже за дві хвилини ми довідаємося, хто це був та куди зник. Не зробивши радикальних змін у системі управління Києвом, нам ніколи не отримати сучасної столиці”, – вважає Михайло Поживанов.
На думку політика, сучасний бюджет Києва дозволяє зробити таку технічну модернізацію у короткі терміни. Крім того, Михайло Поживанов пропонує зробити єдиний електронний сайт чи мережу з відкритими даними по всім сферам міського життя – від рішень Київради до вирішення проблем кожного окремого взятого будинку.
За півроку кожен киянин зможе впливати на рішення влади у публічному доступі. Ми говоримо про місто у смартфоні, а значить, кожен із нас повинен мати персональний кабінет та бути підключеним до єдиної міської мережі із відкритими даними із різних сфер міського життя. Я готовий створити такий сайт і підключу туди всі наші ОСББ, всю систему комунального господарства, дозвільну документацію, щоб кожен міг публічно контролювати владу. Якщо ми це зробимо, то про корупцію у місті забудуть дуже швидко”, – розповів у своєму інтерв’ю Михайло Поживанов про деталі технічної модернізації Києва, але не лише про них.
Він також згадав про роль у його житті відомого журналіста Владислава Лістьєва, сварку із Кучмою через судимості Януковича, як став мером Маріуполя у 34 року та що його пов’язує із колишнім мером Києва Олександром Омельченком.
Читайте також: Рава-Руська, Збараж, Казахстан та Лаос. Звідки вони – наші кандидати в мери та що вони вміють?