“Ми усьому будемо раді” – притулку особливих хвостиків у Ірпені потрібна допомога

Автор: Ольга Даниленко
18:06 14.03

Через повномасштабне вторгнення РФ в Україну багато домашніх тварин залишилися без господарів та ще й скаліченими. Наразі притулку “Дім особливих хвостиків” в Ірпені понад 150 здорових й молодих, стареньких та тварин з інвалідністю. Частину з них волонтери прийняли із зони бойових дій.

“Ми усьому будемо раді” – притулку особливих хвостиків у Ірпені потрібна допомога
Світлодіодне освітлення

Власниця притулку для тварин із фізичними та психічними особливостями Анастасія Тиха просить небайдужих киян допомоги. Саме її фото із врятованими з окупованої Київщини собаками на візках облетіли весь світ.

Фото – Анастасія Тиха (Instagram)

У своєму притулку на Київщині зоозахисниця рятує хворих тварин з місць екологічних катастроф, фронту, від недобросовісних заводчиків та дає їм шанс на нове, нормальне життя.

Наразі її притулок “Дім особливих хвостиків” став домом для 150 хвостиків, який вона утримує здебільшого за власні гроші.

У нас два притулки – один для інвалідів, а інший для тих, хто вже одужав чи просто для стареньких. Ми завжди будемо раді сухому корму, пелюшкам, консервам, іграшкам для собак. Ми усьому будемо раді”, – наголосила волонтерка в прямому етері ТК “Київ 24”.

Фото – Анастасія Тиха (Instagram)

Анастасія розповіла, що за два роки через притулок пройшло майже 1000 хвостиків. У притулку надається допомога навіть тим тваринам, від яких відмовилися лікарі.

Це коли тварина дуже травмована, поламана чи в неї дуже великі проблеми із нирками. Вони не хочуть їх лікувати, тому що виживаємось лише 10%, а лікарі не хочуть ризикувати”, – пояснила волонтерка.

Наразі притулок активно приймає травмованих тварин із Донецької, Харківської, Запорізької областей.

Фото – Анастасія Тиха (Instagram)

Ми їх залишаємо, тому що їх ніхто брати не хоче. Вони проліковані наскільки це можливо. Старенькі доживають свій вік, молоді продовжують шукати родини, травмовані собаки живуть у спеціальних умовах”, – додала зоозахисниця.

Всіх, хто хоче подарувати хвостику нову сімʼю або тих, хто може допомогти кормом, пелюшками чи іграшками може написати в особисті повідомлення у притулок за посиланням, або Анастасії особисто тут.

Нагадаємо, після повномасштабного наступу росіян на Україну, зооволонтерка Анастасія Тиха разом із чоловіком Артуром Лі під час евакуації з охопленого вогнем Ірпеня пішки вивели 15 хворих собак, декого з яких – на інвалідних візках.

Як повідомляв “ВК”, Анастасія Тиха та ще троє зоозахисників-волонтерів Київщини отримали Всеукраїнську зоозахисну премію за порятунок тварин на окупованих російськими військами територіях України.

Великий Київ у Google News

підписатися