“Ми не знаємо, чи знову росіяни підійдуть до кордонів Києва, таке теж можливо,” – розвідник

Автор: Любава Лисичкіна
20:19 07.12.2023

Всі мають мати певні навички, які будуть корисні в армії. Чоловіки повинні бути готові, що їм доведеться колись когось замінити.

“Ми не знаємо, чи знову росіяни підійдуть до кордонів Києва, таке теж можливо,” – розвідник

В  інтерв’ю ТСН.ua військовий, розвідник, який брав участь в авіапрориві на “Азовсталь” і пробув у російському полоні 120 днів, Олександр Нємков заявив, що російська армія може знову піти на місто Київ.  

За словами військового, жінкам та чоловікам потрібно освоїти, наприклад, як поводитися зі зброєю та пройти курси парамедика. Адже воювати можна по-різному і бути корисним армії теж.

“Це необов’язково, що це всі взяли поголовно штик і побігли просто. Всі мають мати певні навички, які будуть корисні в армії. Тому що ми не знаємо, як завтра повернеться ситуація на фронті. Ми не знаємо, чи знову підійдуть до кордонів Києва. Таке теж можливо в принципі на сьогоднішній день, на жаль. Якщо наші люди будуть не готові до таких подій, то буде той результат, який ми бачили в Бучі”, — розповів Нємков.

Розвідник каже, що абсолютно кожен чоловік має мати певну культуру, навички поводження зі зброєю. Жінкам це теж не завадить, там нічого важкого немає. 

“Дві чи чотири вищих освіти тут не треба. Якісь навички парамедика, елементарні речі, які людина повинна вміти. Чоловіки повинні бути готові, що їм доведеться колись когось замінити. Може, цього не буде, але таке можливо. Щоб він був готовий, а не десь прикривався”, — розповів Олександр Нємков.

До слова, кияни-захисники отримали від міста ордери на квартири.

Великий Київ у Google News

підписатися