“Ми не хочемо, щоб імена наших героїв перетворилися на цифри, бо цифрам важко співчувати” – родичі зниклих безвісти військових

Автор: Оксана Тупальська
16:37 24.06

Родичі військових, які у перші дні повномасштабного вторгнення пішли на фронт боронити батьківщину, а тепер рахуються, як зниклі безвісти, звернулися до українців під час етнофестивалю “Країна Мрій”.

“Ми не хочемо, щоб імена наших героїв перетворилися на цифри, бо цифрам важко співчувати” – родичі зниклих безвісти військових

Рідні воїнів, звістки про долю яких чекають місяцями, виходили на кожну з чотирьох сцен етнофестивалю “Країна Мрій”, який відбувався у Ботанічному саду ім. Гришка та розповідали про важливе – необхідність повернення бійців додому. 

Представниці організації “Жінки ТРО” детально розповіли історії про своїх коханих, братів, племінників та близьких, які у перші дні повномасштабного вторгнення без зайвих роздумів пішли боронити свою країну, а зараз перебувають у статусі безвісти зниклих.

Серед нас є присутні, в кого більше року і більше двох років тиші і невідомості. Ми другий фронт, фронт рідних. Ми також воюємо на передовій, – сказали зі сцени “Жінки ТРО”.

Раніше “ВК” розповідав, що ініціатор етнофестивалю “Країна Мрій” Олег Скрипка обіцяв акції на підтримку війська та кращих музичних виконавців. 

На інших локаціях проходили написання листів політв’язням у рамках ініціативи “Листи до вільного Криму”, ярмарок традиційних та крафтових виробів народних промислів, фотовиставка з історіями про військових родом з Криму, які стали на захист української держави.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин