Ми гірше ломбардів? Прорив підприємців на акцію під Кабмін

13:37 06.05

Підприємці, які сьогодні проводять в центрі столиці акцію “Карантин вбиває”, нарешті потрапили до будівлі Кабміну, куди їх не пускала поліція. Представники бізнесу вимагають від влади дозволити їм відновити свою діяльність.

Ми гірше ломбардів? Прорив підприємців на акцію під Кабмін

Зранку співробітники столичної поліції, військовослужбовці Нацгвардії, бійці ГСЧС, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на посилене чергування та перекрили вулицю Грушевського, не пускаючи до будівлі уряду. Тому спочатку мітингувальники виступали на початку вулиці Грушевського ближче до Європейської площі, а також біля стадиону “Динамо”.

Пізніше підприємців, які з’їхалися з різних міст, пропустили до Кабміну. Фото та відео мітингу опублікували Букви.

“Ми приїхали сюди, бо нас привела сюди соціальна несправедливість. Як так, що одні працюють, а ми сидимо на карантині? Ми гірше ломбардів, «Епіцентру»? Ні. Ми – громадяни України і вимагаємо, щоб весь мікро-, малий і середній бізнес мав право працювати із застосуванням засобів індивідуального захисту і дотриманням санітарно-епідеміологічних норм”, – заявили організатори акції.

Серед вимог – термінова заміна моделі карантину з тотального на ризикоорієнтований, зокрема надання дозволу роботи з 12 травня міському та міжміському транспорту за умови заходів безпеки, дозволу на початок роботи всіх ринків та літніх майданчиків закладів харчування та інше.

загрузка...

На машинах та в руках пікетувальників плакати: “Допомогу бізнесу””, “Зе!меля нам за тебе соромно!”, “Ні знищенню малого бізнесу”, “Справедливість для всіх”, “Карантин вбиває”, “Відкрити ринки країни”, “Захисти ФОП”, “Досить приймати бездумні рішення”, “Сиди вдома сам”, “Епіцентр над законом?”,”Кабмін на карантин”, “Не працюємо – не платимо” та інші.

Нагадаємо, 6 травня у центрі столиці зібрались підприємці на чергову акцію протесту.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...