“МВС=брехня”. Кількатисячний марш у центрі Києва на підтримку підозрюваних у справі Шеремета

15:47 04.07.2020

У неділю, 4 липня, щонайменше 2500 людей зібрались у центрі Києва на акцію “200 днів брехні”, яку організували на підтримку підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета – Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь.

“МВС=брехня”. Кількатисячний марш у центрі Києва на підтримку підозрюваних у справі Шеремета

Учасники акції зібрались у парку Шевченка, де відбувся концерт, потім колона з вигуками “Аваков чорт”, “Докази або відставка”, “Свободу лікарю Кузьменко” пройшла центром Києва до будівлі МВС, а звідти – до Офісу президента.

Під стінами МВС на асфальті учасники акції зробили напис “Досить брехати”, а також запалили фаєри. Перед людьми виступили активісти.

Активісти кажуть, що 28 червня спливло 200 днів, відколи повідомлено про підозру у вбивстві журналіста.

У зв’язку з цим вони озвучили ряд питань до Міністерства внутрішніх справ:

  • Чому не шукають справжніх вбивць?
  • Чому за ґратами непричетні люди?
  • Чому не помічають безліч доказів невинуватості Антоненка, Кузьменко та Дугарь, а також відверті факти брехні правоохоронців?

Нагадаємо, 12 грудня Нацполіція назвала імена підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета. Серед них медсестра Яна Дугарь, лікарка і волонтерка Юлія Кузьменко та музикант Андрію Антоненко. В даний час Юлія Кузьменко та Андрій Антоненко знаходяться під вартою, Яну Дугарь відпустили під заставу з-під домашнього арешту. Поліцію звинувачують у брехні і у тому, що вона не шукає справжніх вбивць.

Акції на підтримку підозрюваних у столиці проходили вже неодноразово. Так, в грудні відбувся музичний марафон на підтримку Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугар. В травні ультрас прийшли до Зеленського спитати про справу Шеремета.  Нещодавно в Нацполіції заявили, что справа Шеремета готова до передачі до суду, и початок ее РОЗГЛЯДУ Залежить Виключно від того, коли адвокати підозрюваних закінчать ознайомлюватися з матеріалами.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...