Мустафі Джемілєву окупанти заборонили в’їзд до Криму на 15 років

Автор: Любава Лисичкіна
22:46 06.03

Росія заборонила лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву відвідувати територію РФ та окупований півострів до 2034 року.

Мустафі Джемілєву окупанти заборонили в’їзд до Криму на 15 років

Як повідомляє ГО «Кримська солідарність»,  про це стало відомо на засіданні підконтрольного Росії Армянського міського суду у Криму. Адвокат Джемілєва Микола Полозов вияснив це в ході дослідження матеріалів кримінальної справи щодо Мустафи Джемілєва.

За словами адвоката, в управлінні із захисту конституційного ладу та боротьби з тероризмом ФСБ вказали, що заборону про в’їзд Джемілєву ухвалили 5 березня 2019 року терміном на 15 років, тобто до 5 березня 2034-го.

«Нам потрібно було знати, чи існує цей документ, і з’ясувалося, що ФСБ представила в суд не сам документ, а відписку про те, що він існує і, крім того, є новий документ, відповідно до якого з березня 2019 року по березень 2034 року моєму підзахисному заборонено перетинати кордон Російської Федерації», ㅡ розповів адвокат Джемілєва Микола Полозов.

Полозов також зауважив, що цей документ ніхто не бачив, але про нього говорять співробітники ФСБ Росії.

Нагадаємо, наприкінці лютого Україна відначала День спротиву Криму російській окупації: цього дня 2014 року у Сімферополі відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України та проти проведення позачергової сесії Верховної Ради Криму.

Приводом до мітингу стало те, що 20 лютого російські війська почали окупацію Криму. На півострові з’явилися вантажівки без номерів, “зелені чоловічки” (збройні військові без розпізнавальних знаків).

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...