Мультиварки, мініфутбол та волейбол. Що ще дозволили в столичних тюрмах

13:22 28.09

У слідчих ізоляторах тепер можна користуватись холодильниками, а в установах виконання покарань – мультиварками. Тренажери, мініфутбол та волейбол – що ще дозволили?

Мультиварки, мініфутбол та волейбол. Що ще дозволили в столичних тюрмах

Міністерство юстиції України повідомляє, що було прийнято наказ “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів МЮУ щодо поліпшення умов тримання засуджених та осіб, взятих під варту”.

Згідно з останніми змінами, у слідчих ізоляторах тепер можна користуватися холодильниками загальним об’ємом до 280 літрів, а в установах виконання покарань – мультиварками.

У прогулянкових двориках установ виконання покарань та слідчих ізоляторів за можливості розміщення дозволено встановлювати столи для гри в настільний теніс, велотренажери, кардіотренажери, силові тренажери.

Для неповнолітніх осіб у прогулянкових двориках рекомендовано додатково обладнувати майданчики для гри у мініфутбол, баскетбол, волейбол тощо.

Нагадємо, нещодавно у Лук’янівському СІЗО відремонтували ще одну безкоштовну камеру за рахунок ВІП-клієнтів, що платять за перебування у платних камерах.

загрузка...

Читайте також: Тюремні харчі для міністра. Малюська замовив доставку з Лук‘янівського СІЗО

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...