«Мы не ворьё какое-то» від Зеленського, обвал стелі в школі, напад на бар на Подолі – топ-3 новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:50 26.11.2021

Робочий тиждень закінчився пресмарафоном від Володимира Зеленського, несподіваним падінням підвісної стелі вхідної арки однієї зі шкіл у Дарницькому районі, а також незрозумілим вечірнім нападом на бар, із побиттям вікон, псуванням меблів та використанням сльозогінного газу до всіх присутніх у закладі.

«Мы не ворьё какое-то» від Зеленського, обвал стелі в школі, напад на бар на Подолі – топ-3 новини дня

«Мы не ворьё какое-то»: головні тези Зеленського з пресмарафону до екватора каденції

Сьогодні, 26 листопада, Володимир Зеленський влаштував пресмарафон до екватора каденції.

Він стартував о 12:00 у приміщенні коворкінгу Creative State of Arsenal у Києві, а закінчився не о 15, як планувалося, а о 17:30. У заході взяли участь лише запрошені Офісом президента журналісти.

Зібрали кілька тез глави держави із сьогоднішнього пресмарафону.

У школі на Дарниці обвалилась підвісна стеля

У школі №296, що розташована на вулиці Кошиця у Дарницькому районі, впала підвісна стеля вхідної арки.

Інцидент трапився рано-вранці близько 4:00, тож ніхто не постраждав. Також зазначається, що у цьому місці дуже часто проходять діти з батьками або рідні очікують малечу зі школи – саме у цьому місці і якби це сталось о восьмій ранку, могли б бути постраждалі.

Невідомі напали на бар у Києві: розбили вікна, потрощили меблі, розпилили сльозогінний газ

Невідомі сьогодні над вечір напали на бар “Хвильовий”, що розташований на вулиці Верхній Вал на Подолі: у закладі розбили вікна, потрощили меблі, двері, обмалювали стіни, а присутніх запшикали сльозогінним газом.

За словами очевидців, в момент нападу в барі були 15 гостей.

“Я сиділа в барі, почула гуркіт, хлопці почали зачиняти вхідні двері. Ззовні десяток чи більше людей почали вибивати ці двері, потім розбили скло, вибивали всі вікна у закладі. Ми побігли в туалет закриватися, тому що було зрозуміло, що вони можуть забігти. Тоді вони закинули всередину сльозогінний газ”, – розповіла виданню очевидиця подій.

 

Великий Київ у Google News

підписатися