Мрія життя – створення взуття! Переможниця проєкту «Мільйони добрих справ» із Києва залишила успішну кар’єру юриста заради власної справи

10:03 11.10

Тендітна та ніжна Карина Балеста з Києва, здавалося б, повинна була б жити й радіти. Адже мала успішну кар’єру юриста, як і хотів для донечки татко. Проте Карина мріяла в житті займатися дещо іншим – тим, до чого лежала душа. Це відкриття власного ательє взуття. А хто по-справжньому вміє мріяти, той і реально може діяти. Випадково дівчина натрапила на повідомлення про проєкт від Епіцентру. Взяла участь – і, о диво, виграла грант!

Мрія життя – створення взуття! Переможниця проєкту «Мільйони добрих справ» із Києва залишила успішну кар’єру юриста заради власної справи

Відтоді все закрутилося… Життя змінило вектор, адже Карина почала успішно втілювати в життя бізнес-ідеї, які вже давно сформувалися по поличках у її гарненькій голівці й чекали свого часу.

Через рік після перемоги у проєкті Карина-юрист — у минулому. Сьогодні Карина — власниця студії виготовлення взуття під власним брендом Карина Балеста. А ще — ідейна натхненниця, дизайнерка, головний менеджер, промоутер, бізнес-стратег. Займається онлайн та офлайн продажами, веде сторінку в Інстаграм, обирає постачальників, контролює робочі процеси та, звісно ж, творить, і з блиском в очах згадує історію власного успіху:

— Рік тому один щасливий випадок наблизив мене до мрії! Проєкт «Мільйони добрих справ» від компанії Епіцентр дав шанси аж 20-тьом переможцям на реалізацію їхніх бізнес-ідей, і мені пощастило потрапити в цю 20-ку. Як так сталось? Думаю, це було неминуче, бо на момент участі у проєкті за моїми плечима вже була пророблена колосальна робота на шляху до мети, була не просто ідея, мрія, а зроблені реальні кроки для її здійснення, колосальне бажання та внутрішній голос, що не давав здаватися, а далі всесвіт зробив усе як слід!

Неможливо не погодитися, що у проєкт «Мільйони добрих справ» потрапили чудесні люди. Через рік можна з упевненістю стверджувати, що грантові кошти стали їм у пригоді. Добрі справи приносять щастя усім учасникам процесу.

Епіцентр у минулому році запустив Всеукраїнський проєкт «Мільйони добрих справ», у якому взяли участь понад 1,3 тис українських підприємців-початківців. Щоб отримати шанс на кошти для власної справи, покупці мережі «Епіцентр» заповнювали грантову заявку, у якій описували свою бізнес-ідею, план її реалізації та кошторис в межах грантової суми. З поміж усіх заявок було обрано 40, які потрапили у півфінал. Переможців визначало експертне журі на основі відеопрезентацій півфіналістів та захисту бізнес-проєктів. Таким чином, кожен із 20 переможців отримав до 500 тис. грн на розвиток власної справи. Також був обраний переможець у номінації «Приз глядацьких симпатій», якого обрали глядачі YouTube-програм проєкту.

Великий Київ у Google News

підписатися