Можна буде лікуватись пахощами. У Дніпровському районі з’являться свої лавандові поля

Автор: Галина Ворона
18:54 28.09

Дніпровський район буде ще більше цвісти і пахнути з весни до осені. Сьогодні у районі висадили 1300 кущів лаванди, аромат якої вважається заспокійливим. А це ця рослина є гарним медоносом і відганяє шкідників.

Можна буде лікуватись пахощами. У Дніпровському районі з’являться свої лавандові поля

Про це повідомляється на Facebook-сторінці КП УЗН Дніпровського району.

За словами озеленювачів, лаванда вже стала звичною рослиною у їхньому районі, адже у 2019 році будо висаджено майже 4000 кущів лаванди, більша половина яких у парку “Перемога” посеред троянд.

Окрім висаджування квітів, працівники доглядають за дитячими майданчиками, живою огорожею, забезпечують своєчасний полив нововисаджених насаджень та готують квітники до посадки багаторічних квітів.

Зауважимо, з давніх-давен вважається, що запах лаванди працює як антидепресант, а експерименти в Японії показали, що аромат лаванди зменшує кількість помилок розумової праці у працівників на 20%.

Читайте також: Святошино весною буде не впізнати: з’явиться газон на Чистяківській та дерева льодовикового періоду на Наумова

Нагадаємо, за кілька днів на Співочому відкриється нова виставка квітів – будуть і човен у тунелі любові, і закохані єдинороги. 

Великий Київ у Google News

підписатися