МОЗ наполягає на збільшенні фінансування медицини на 2021 рік

13:29 19.11.2020

Міністр охорони здоров’я сподівається на підтримку парламентом ініціативи щодо суттєвого збільшення видатків на медичну систему у державному бюджеті на наступний рік. Підвищення фінансування стосується кожної сфери медицини. Зокрема, міністерство планує збільшення видатків на екстрену медичну допомогу у 2,5 рази.

МОЗ наполягає на збільшенні фінансування медицини на 2021 рік

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Так, МОЗ закликає у повному обсязі врахувати бюджетний запит на фінансування екстреної медичної допомоги та приймальних відділень опорних лікарень у сумі 5,7 млрд грн. 

Триває бюджетний процес, і МОЗ наполягає на врахуванні кожної гривні, поданої у бюджетному запиті. Усі ми хочемо бути впевненими, що набираючи 103 у будь-який час доби, нам буде оперативно надана кваліфікована медична допомога — від дзвінка диспетчеру до госпіталізації і початку лікування. Для цього екстреній медичній допомозі необхідне повноцінне фінансування.”, — наголосив очільник МОЗ.

Міністр закликав народних депутатів виразити реальну підтримку українській медицині й показати це під час голосування у Верховній Раді.

А тим часом карантин вихідного дня дає свої перші результати: активність населення у великих містах у минулу суботу знизилася на 18,5%, а в неділю — на 27%. 

Читайте також: Виплати лікарям та мобільні госпіталі. Найважливіше з брифінгу Степанова

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...