МОЗ хоче ввести «підйомні» виплати для медиків – деталі

Автор: Марія Супрун
13:45 17.10

Міністерство охорони здоров’я хоче ввести «підйомні» для медичних працівників, які переїжджатимуть для роботи в інші лікарні.

МОЗ хоче ввести «підйомні» виплати для медиків – деталі

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю «Радіо Свобода». За його словами, на це виділять близько 100 мільйонів гривень.

Ляшко розповів, що наразі багато лікарень не мають відповідного обладнання, а тому не можуть укладати велику кількість пакетів із Національною службою здоров’я України.

«Немає рентгена, немає мамографа, ендоскопа, УЗД. І це не дозволяє їм контрактуватися на інші пакети. Є інші лікарні, в яких, можливо, обладнання є, але немає спеціалістів», – каже Ляшко.

У МОЗ не хочуть закривати такі лікарні, а навпаки – планують привезти туди в 2022-2023 роках потрібне обладнання, якщо такий заклад обслуговує велику кількість людей.

Якщо ж обладнання у лікарні є, але немає відповідного спеціаліста, то у цей район можуть «перевезти» інших медиків, які не можуть працювати у себе за якихось причин. Таким медпрацівникам хочуть видавати «підйомні» виплати, щоб допомогти влаштувати побут у новому населеному пункті.

Нагадаємо, у МОЗі розширять перелік професій, для яких вакцинація стане обов’язковою.

Як повідомлялося, Нацполіція буде проводити рейди щодо дотримання карантину. У Києві з’являться камери спостереження для “відлову” порушників карантину.

Великий Київ у Google News

підписатися