МОЗ готує для українців кілька онлайн-сервісів. Коли вони стануть доступні

16:08 16.12.2020

Міністерство охорони здоров’я у колаборації з Мінцифрою та НСЗУ розробляє одразу 8 цифрових проєктів для боротьби з пандемією COVID-19.

МОЗ готує для українців кілька онлайн-сервісів. Коли вони стануть доступні

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер 16 грудня під час брифінгу.

Так, у 2021 році МОЗ планує інтегрувати електронну систему охорони здоров’я нові цифрові можливості.

В рамках продовження розвитку електронної системи охорони здоров’я в 2021 році заплановано старт низки сервісів та нового функціоналу. Зокрема електронного лікарняного, електронних рецептів, плану лікування, модуля чутливих даних, електронно кабінету пацієнта з інтеграцією в портал “Дія” тощо”, – заявив Кучер.

Більш того, МОЗ спільно з Міністерством цифрової трансформації та Національною службою здоров’я України (НСЗУ) заявили про розробку одразу вісьмох цифрових “антиковідних” проєктів.

Мова йде про інструменти з координації та госпіталізації, оптимізації звітів закладів охорони здоров’я, цифровізація обліку підозрілих та підтверджених випадків коронавірусу, удосконалення електронних направлень на ПЛР-тестування.

Нагадаємо, що МОЗ розробило план вакцинації проти COVID-19 та визначило групи ризику, які отримають вакцину найперше. За розрахунками міністерства, до таких груп належить майже 21 млн громадян.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...