“Моя Батьківщина”. Зірка “Вікінгів” Кетрін Винник прилетіла в Київ (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
15:20 22.08

Голлівудська актриса українського походження Кетрін Винник приїхала до Києва і опублікувала сторіз в інстаграмі, присвячені Дню Державного Прапора, Незалежності України та своїм батьками, які святкують золоте весілля.

“Моя Батьківщина”. Зірка “Вікінгів” Кетрін Винник прилетіла в Київ (ФОТО)
 

Кетрін Винник вдало почала кар’єру з комедій, плавно перейшовши в драматичні ролі, закріпивши свій зоряний статус культовим шоу “Вікінги”. Завдяки цьому серіалу здобула шалену славу. Сьогодні ж канадсько-американська акторка пишається українським корінням.

У своєму інстаграмі зірка опублікувала у сторіз декілька фото:

На першому – актриса сфотографувала Державний Прапор України, підписавши My motherland (Моя Батьківщина); На другому – Кетрін стоїть поряд із батьками, які відзначають таку важливу зворушливу дату – 50 років разом у шлюбі;

“Мої українські батьки були трохи суворішими, ніж у багатьох моїх канадських друзів. Вони більше звертали увагу на дисципліну, при цьому ніколи мене не кривдили. Але графік був складним: я повинна була добре вчитися, відвідувати секції не менше 3 – 4 разів на тиждень, вчитися в греко-католицькій недільній школі, а також не пропускати свої обов’язки в українській скаутській організації “Пласт”. І я їм за це вдячна”, – розповіла актриса виданню Real Style.

Тим часом, українська фігуристка, перша олімпійська чемпіонка незалежної України Оксана Баюл заявила, що відмовляється від українського громадянства.

Баюл додала, що я більше нічого нікому не доводить – “ні так ні, головою в бортик без мене”.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин