Молодих киянок жорстоко побили в Буковелі через погано зроблений омлет (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
19:47 12.01

В одному з готелів елітного гірськолижного курорту Буковель побили туристів з Києва. За їхніми словами, конфлікт почався через несмачний сніданок. Заяви до поліції написали як туристи, так і адміністрація готелю.

Молодих киянок жорстоко побили в Буковелі через погано зроблений омлет (ВІДЕО)

За проживання у готелі кияни заплатили 80 000 грн, однак чеків, які б могли це підтвердити, у них немає.

Туристи розповіли, що їхня компанія з восьми друзів приїхала в Карпати відпочивати на свята. Якось одній з дівчат не сподобався омлет, і вона попросила його замінити. На це адміністраторка закладу повідомила, що зі стравою все добре, бо вона сама її щодня куштує.

Я сказала, що мені не сподобався сніданок і чи можна замінити. Вона сказала, щоб ми завтра обрали інший і нічого змінювати не будуть. Адміністраторка сказала, “те, що вам не сподобався омлет, це ваші проблеми. Я його куштую кожного ранку і мені все подобається”. Розвернулась і пішла“, – розповіла туристка Юлія Соловйова “Вікнам”.

Під час словесної перепалки інша відпочивальниця обізвала адміністраторку “тупою вівцею”. Після сніданку туристки пішли скаржитись на рецепцію готелю через погане обслуговування. Проте там у них знову стався конфлікт.

Подруга почала її знімати, і вона просто вибігла із рецепції та схопила її за волосся“, – каже киянка Христина Райгородська.

Тоді дівчат почали захищати їхні хлопці, проте працівники готелю одразу нібито накинулись і на них. На місце події викликали поліцію та медиків.

Після бійки адміністрація готелю хотіла виселити столичних гостей, проте відмовилась повертати гроші за відпочинок. Тоді туристи ще раз викликали поліцію та залишились мешкати в готелі.

У готелі коментувати інцидент відмовились. Туристи та адміністрація готелю написали заяви до поліції. Правоохоронці встановлюють обставини події.

Примітно, що користувачі мережі досить неоднозначно поставилися до ситуації. Деякі з них засумнівалися, що героїні сюжету кажуть правду. Інші припустили, що вони щось недоговорюють.

Зауважимо, що з сюжету незрозуміло, про який саме готель йде мова. На відео дійсно видно, як його працівниця кидається на туристів з кулаками. Разом з тим, в соцмережах знайти інформацію про дівчат, які заявили про побиття, також не вдалося.

Як писав “ВК”, на початку в столичному супермаркеті жінка без маски побилася з охоронцем. Бійка виявилася досить жорстокою.

Великий Київ у Google News

підписатися