Мокрі носики чекають! Забрати тварину з притулку стало простіше

20:05 10.04

“Притулок для тварин” у с. Нове Залісся спростив процедуру вибору тварини. До того ж, тварину тепер доставлятимуть за адресою її нового господаря.

Мокрі носики чекають! Забрати тварину з притулку стало простіше

Про це повідомляє КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини”, що допомагає “Притулку” прилаштовувати тварин. 

“… зараз діють обмежувальні заходи через карантин, попит на тварин спав через те, що майбутнім власникам важко дістатися до притулку”, – ідеться в повідомленні. 

З цих причин процедуру вибору тварини спрощено, а також з’явилась опція доставки тварини за адресою нового господаря, в межах Києва. 

Обрати тварину можна на сайті КП “Київська міська лікарня ветеринарної допомоги” в розділі “Адопція” – “Шукають домівку” або на офіційній сторінці в facebook “Центр захисту тварин“. 

Також можна зателефонувати за номером (098) 828-14-14, вказати ім’я тварини та домовитись про зручний час прийому тварини. 

загрузка...

“Карантин – найвдаліший час для появи нового члена родини. Власники зможуть приділити достатньо часу та уваги, поспостерігати за поведінкою тварини в нових для неї умовах”, – прокоментував спрощені умови вибору тварини Олексій Кулеба, директор Департаменту міського благоустрою. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...