Могилянка так і не обрала собі президента: деталі

Автор: Тетяна Сененко
20:38 26.03

У Національному університеті «Києво-Могилянська академія» знову не обрали президента. У другому турі більшість не набирає жоден із кандидатів.

Могилянка так і не обрала собі президента: деталі
Про це повідомляють представники студентської виборчої комісії вишу в Телеграмі.

«У другому турі більшість не набирає жоден із кандидатів. У законі «Про вищу освіту» йдеться, що керівником ЗВО стає людина, яка набрала понад 50% від тих, хто проголосували в другому турі», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за кандидата на посаду президента академії декана факультету економічних наук НаУКМА Олександру Гуменну проголосували 176 особи, що становить 46% від загальної явки виборців, за декана факультету правничих наук НаУКМА Дениса Азарова – 156 осіб, що ставить 40,7% від загальної явки.

Водночас проти всіх кандидатів проголосували 45 осіб – 11,7% від загальної явки.

Нагадаємо, 18 березня 2021 року відбувся перший тур чергових виборів президента академії. У ньому взяли участь декан факультету економічних наук НаУКМА Олександра Гуменна (154 голоси), декан факультету правничих наук НаУКМА Денис Азаров (131 голос) та віце-президент з науково-педагогічної роботи Василь Ожоган (116 голосів). У другий турі, який відбувся 25 березня, за посаду президента Могилянської академії змагалися Гуменна та Азаров.

Вчора, 25 березня відбувся черговий етап виборів президента Києво-Могилянської академії.

Тим часом, у Київському національному університеті (КНУ) імені Тараса Шевченка відбувся другий тур виборів. Перемогу здобув проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися