Мобільний додаток ПЦУ, будівництво ТРЦ на київському озері та погодження Кабміном Держбюджету – найрезонансніші новини середи

Автор: Любава Лисичкіна
21:12 15.09

Середа виявилася досить багатою на новини. Зокрема, кияни зрозуміли, що церква також намагається “йти в ногу” з часом, тож запустила мобільний застосунок для вірян. Крім цього, стало відомо, хто забудовує Вирлицю та які цифри у Державному бюджеті на 2022 рік, який сьогодні Кабмін погодив на засіданні.

Мобільний додаток ПЦУ, будівництво ТРЦ на київському озері та погодження Кабміном Держбюджету  – найрезонансніші новини середи

“Великий Київ” зібрав  найбільш обговорювані новини середи, 15 вересня.

Чат зі священником та молитви: ПЦУ запустила мобільний додаток

Православна Церква України запустила мобільний застосунок “Моя церква”, у якому можна знайти найближчий храм, почитати церковні новини, знайти молитви, а також онлайн-чат зі священником.

Наразі у застосунку доступні 5 розділів.

У профілі користувача можна отримати духовну підтримку, поставивши питання священику, допомогти церкві (сторінка планує кілька способів перерахунку коштів на благодійність) чи залишити пропозиції щодо наповнення додатку.

Хомутиннік хоче побудувати великий ТРЦ на київському озері

Політик і бізнесмен Віталій Хомутиннік планує побудувати великий торгово-розважальний центр на прибережній частині озера Вирлиця у Києві, місцеві жителі виступають категорично проти.

За словами активістів, ділянку під забудову виділили ще у 2005 році, і зробили це з порушеннями. Спочатку багатофункціональний комплекс на Вирлиці хотіла будувати компанія XXI Століття. Але не знайшла фінансування на цей масштабний проєкт. 

Зростання ВВП, зарплат лікарів та стипендій: Уряд погодив проект бюджету на 2022 рік

У середу, 15 вересня, Уряд погодив проект державного бюджету на 2022 рік.

Під час презентації прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав цей проєкт “бюджетом модернізації України”. Крім того, за його словами, проєкт держбюджету на наступний рік передбачає “рекордний за останні 10 років рівень зростання валового внутрішнього продукту”.

Великий Київ у Google News

підписатися