Міжнародний день музеїв: які заходи відбуваються в Києві

Автор: Володимир Хлєбников
11:13 18.05

З нагоди Міжнародного дня музеїв, який щороку відзначається 18 травня, в музеях Києва запланована низка заходів та екскурсій.

Міжнародний день музеїв: які заходи відбуваються в Києві

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день музеїв. У Києві музеї призупинили свою роботу з моменту повномасштабного вторгнення росіян. Навіть після того, як ворога відтіснили від столиці, можливості повноцінно працювати поки що немає через загрозу ракетних обстрілів та знищення цінних експонатів», – наголосив Микола Поворозник.

За цей час основним завданням музейних працівників стало збереження фондів.

«На сьогодні усі експозиції розібрано, експонати запаковано та переміщено у безпечні місця. Працівники музеїв наразі проводять локальні заходи, просвітницьку діяльність та наукову діяльність. Сьогодні стартує цикл заходів з нагоди Міжнародного дня музеїв. Це онлайн та офлайн екскурсії містом, виставки та доброчинні заходи“, – сказав чиновник та привітав працівників музеїв зі святом.

Читайте також: Музей “Пирогово” відновлює роботу і приготував для відвідувачів сюрприз

Заходи з нагоди Міжнародного дня музеїв відбудуться у Музеї гетьманства, Музеї видатних діячів української культури, Літературно-меморіальному музей М. Булгакова та Музеї Музей Шолом-Алейхема. Також у тестовому режимі екскурсійної роботи в столиці працює «Музей води» на базі комунального підприємства «Водно-інформаційний центр».

Як писав “ВК”, 18 травня для всіх охочих будуть відкриті територія Національного заповідника «Софія Київська», Кирилівська церква XII ст., Золоті ворота XI ст., Андріївська церква XVIII та її оглядовий майданчик.

Великий Київ у Google News

підписатися