Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo – епіцентр будівельного життя країни!

10:26 05.03

InterBuildExpo –  найбільша будівельна виставка країни та важливий професійний форум в галузі будівництва, архітектури, облаштування житла та проєктування. На виставці…
Читать дальше

Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo – епіцентр будівельного життя країни!

InterBuildExpo –  найбільша будівельна виставка країни та важливий професійний форум в галузі будівництва, архітектури, облаштування житла та проєктування. На виставці задаються тенденції галузі і вектори розвитку на цілий рік.

Цього року на InterBuildExpo  вас чекають:

  • Всі розділи архітектури, будівництва та дизайну у 3-х павільйонах Міжнародного виставкового центру та на відкритому виставковому майданчику.

600 компаній-учасниць представлять найбільшу в Україні експозицію будівельних матеріалів, послуг, виробів, що налічує більше 1000 будівельних брендів, а саме: матеріали та технології для будівництва, фасади, покрівлю, кераміку і сантехніку, віконні системи, двері і фурнітуру, будівельну техніку, озеленення, ландшафтний дизайн, басейни та СПА, інтер’єр, декор, світло, інструменти, електрообладнання тощо.   

     

  • В рамках професійної програми Міжнародна Лабораторія Архітектури та дизайну, яка збирає архітекторів та дизайнерів з 8 країн Європи з лекціями про сучасні тренди в урбаністиці, архітектурі, дизайні інтер’єру.

На майданчику Міжнародної лабораторії архітектури та дизайну виступатимуть представники таких зарубіжних студій як  Adriani & Rossi (Італія), CASUA (Чехія), APA Wojciechowski, FSP Arcus ,Kuryłowicz & Associates (Польща), Woods Bagot (Великобританія), PROJEKT-TEAM.SK (Словаччина), MODUM (Угорщина), OOIIO Arquitectura (Іспанія) і українських — Архіматика, büro A24D та DEKART STUDIO

загрузка...

         

Демонстраційний майданчик професійних майстер-класів з монтажу – Фестиваль будівельного сервісу. Вже традиційний захід для професіоналів, де можна наочно побачити роботу майстрів зі світовим іменем, поспілкуватися з ними, отримати досвід та прокачати свої навики в будівництві. Або обрати найкращих для власного будівництва чи ремонту оселі. Досвідом діляться 50 європейських та українських майстрів в наступних розділах: покрівля, штукатурка, вікна та вперше в Україні в розділі басейни. На майданчику Pools Innovation Place ви дізнаєтесь як побудувати басейн, які матеріали використати, як уникнути помилок у проектуванні та будівництві, як правильно очистити воду та які фільтри поставити.

Попередня реєстрація на професійні заходи та запрошення на InterBuildExpo за посиланням www.invitation.kiev.ua 

       

Коли: 17 – 20 березня 2020 р.

Місце проведення:  МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна».

Офіційні ресурси:  buildexpo.kiev.ua, www.facebook.com/InterBuildExpo/ та  Telegram-канал – https://t.me/InterBuildExpo_bot.

загрузка...