Між «Теремками» та «Либідською» курсують наразі 82 автобуси та 20 тролейбусів

Автор: Любава Лисичкіна
19:43 11.12.2023

Столична влада звітує про те, що екстрено організувала роботу наземного громадського транспорту за трьома маршрутами, що дублюють рух метро. Приблизний термін проведення відновлювальних робіт – до 6 місяців.

Між «Теремками» та «Либідською» курсують наразі 82 автобуси та 20 тролейбусів
оренда квартири Київ

 Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

Він повідомив, що в екстреному порядку, на період ремонту, організували роботу наземного громадського транспорту від станції метро «Теремки» до  «Либідської» за трьома маршрутами, що дублюють рух метро. Наразі на маршрутах курсують 82 автобуси (інтервал руху 1 хвилина) та 20 тролейбусів (інтервал руху 3 хвилини).

За його словами,  усі станції метро, зокрема і зачинені, без жодних змін працюють як укриття у випадку оголошення повітряних тривог. Наразі внесено зміни в роботу світлофорних об’єктів для надання права пріоритетного проїзду рухомому складу громадського транспорту на вулиці Васильківській та проспекті Голосіївському.

Також додатково організували рух наземного транспорту коротким кільцем (Либідська-Деміївська-Голосіївська) між станціями  «Либідська» та «Деміївська» – для забезпечення сполучення між станціями метрополітену.

Що відбувається у метро?

  • Зараз фахівці метрополітену продовжують виконання першочергових протиаварійних заходів. Зокрема, посилення тунелю з середини із встановленням опорних металоконструкцій.
  • Виконують необхідні дослідження, щоб терміново приступити до ремонту тунелю.
  • Разом із цим триває робота зі встановлення причин виникнення аварійної ситуації із залученням профільних установ. Попередньо причиною називають порушення, допущені у процесі будівництва тунелів. Точні висновки будуть отримані після проведення експертизи.

Нагадаємо, у п’ятницю, 8 грудня із міркувань безпеки та з урахуванням технічного стану тунелю вимушено зупинили рух поїздів на ділянці синьої гілки метро між станціями «Теремки» – «Деміївська».

До слова, сьогодні стало відомо про ще одне підтоплення:  струмочки на стінах помітили на станції метро “Олімпійська” – що кажуть у підземці.

Великий Київ у Google News

підписатися