Повідомляється, що створенням інформаційної платформи займалися українські психологи, а також експерти в галузі інформаційної гігієни та права, які поділилися рекомендаціями щодо безпечного користування онлайн-ресурсами.
Ініціатори проєкту — громадська організація GoLOCAL за підтримки e-Governance Academy.
«Часто мої пацієнти описували, як кібербулінг призводив до почуття незахищеності, страху, низької самооцінки, тривоги та депресії. Багато з них повідомляли про постійний стрес та напругу, яку вони відчували, не знаючи, коли та де може з’явитися образливий або агресивний вміст. Вони також описували почуття соціальної ізоляції та відчуження, коли кібербулінг впливав на їхні стосунки з іншими людьми» — коментує Оксана Диптан, гештальт-терапевт та експерт проєкту.
Комплексна ініціатива протидії кібербулінгу в Україні об’єднує практичні поради експертів, юридичні рекомендації, реальні історії дітей та підлітків, які стикнулися з різними проявами кібербулінгу, а також рекомендації корисних ресурсів, фільмів та подкастів про інформаційну безпеку.
Дізнатися більше про проєкт та отримати корисні рекомендації можна за посиланням.
Довідково:
Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований.
До слова, у столиці відновили унікальні вікна червоного корпусу КНУ імені Шевченка.