Місто відшкодує затрати на поховання померлих від COVID-19

13:57 04.05.2020

Місто візьме на себе відшкодування затрат на транспортування та кремацію померлих від COVID-19. Щоб отримати компенсації, родичі чи інші особи повинні звернутись до місцевих органів влади. Послуги з поховання забезпечуватиме комунальне підприємство «Спецкомбінат – ритуальна служба».

Місто відшкодує затрати на поховання померлих від COVID-19

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що кремація в умовах поширення інфекції є рекомендованим способом поховання осіб, які померли від COVID-19.

Читайте також: Від чого вмирають українці – 10 причин смерті

Чиновник також запевнив, що у столиці немає жодних преференцій для приватних підприємств, що надають ритуальні послуги і транспортують до міського крематорію.

Є єдині для всіх методичні рекомендації щодо поховання померлих осіб із підозрою або підтвердженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Вони затверджені розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. І це рекомендації, що, передусім, повинні убезпечити від нових випадків інфікування. Адже на сьогодні в столиці понад півтори тисячі підтверджених випадків хвороби”, – зазначив чиновник.

Нагадаємо, раніше експерт розповів, що похорони жертв коронавірусу будуть безпечними.

Читайте також: Умирать в Киеве дорого – цены похорон

Великий Київ у Google News

підписатися