Місто має негайно втрутитись у ситуацію зі Сквером «Волонтерів АТО» — Прокопів

Автор: Любава Лисичкіна
21:22 11.01.2022

Раніше Київською міською радою неодноразово вживалися заходи для заборони будівництва на земельній ділянці на перетині Стратегічного шосе та проспекту Науки. Крім того Київська міська рада розірвала договорі оренди з компанією.

Місто має негайно втрутитись у ситуацію зі Сквером «Волонтерів АТО» — Прокопів Фото: Ілюстративне
Як заявив депутат Київради, член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Володимир Прокопів,  місто має негайно втрутитись у ситуацію зі Сквером «Волонтерів АТО» та подати позов до Господарського суду міста Києва про розірвання договору оренди земельної ділянки.
 
Він зазначив, що до нього звернулися мешканці Голосіївського району з проханням вжити заходи для захисту скверу “Волонтерів АТО”. Як відомо, Київрадр розірвала договір  оренди з компанією з ТОВ “СБС-Надія” щодо будівництва на земельній ділянці на перетині Стратегічного шосе та проспекту Науки.

Проте Господарський суд Києва скасував рішення Київради. Після надання у 2017 році вказаній ділянці статусу сквера, Київрада вчергове розірвала договір оренди з ТОВ “СБС-Надія”, проте Господарський суд знову скасував рішення.

Вододимир Прокопів зауважив, що Господарський суд скасовує рішення через наявність у товариства діючого договору оренди від 2003 року, який підписаний, за словами депутата, ще Омельченком.

Прокопів нагадав, що ця ділянка потребує захисту у зв’язку з тим, що на ній розміщений меморіальний знак-пам’ятник. Тому він  написав депутатське звернення до Київського міського голови  з проханням розірвати договір оренди, який укладено між ТОВ “СБС-Надія” та Київрадою щодо оренди земельної ділянки на перетині Стратегічного шосе та проспекту Науки. 

Нагадаємо, за словами Прокопіва для збереження культурної спадщини Києва виділять майже 269 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися