Містечко на Київщині стало переможцем конкурсу проєктів регіонального розвитку

13:35 09.01

Міністерство розвитку громад та територій відібрало 56 проєктів на загальну суму понад 535 млн грн, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Серед переможців конкурсу – містечко Славутич, що у Вишгородському районі Київщини.

Містечко на Київщині стало переможцем конкурсу проєктів регіонального розвитку

Про це повідомляє пресслужба Славутицької міської ради.

Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісія з відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Зазначається, що у категорії підтримки розвитку територій було подано 106 проєктів. Переможцями визначено всього 7, в тому числі і проект “Славутич – міжрегіональна велорекреація для оздоровлення та відпочинку”. Його загальна вартість становить  14,5 млн.грн, з яких 12,3 млн.- це фінансова підтримка від Європейського Союзу.

Реалізація проєкту дозволить удосконалити та розвинути велоінфраструктуру міста та зробити її зручною для використання. А ще, це перший реальний масштабний проєкт в рамках реалізації ініціативи Олени Зеленської “Без бар’єрів” (в рамках Меморандуму про розвиток безбар’єрної архітектури в Україні).

Нагадаємо, що ЄС надасть Україні 20 млн євро на розвиток діджиталізації. Кошти спрямують на підтримку цифрової трансформації, якою займається Мінцифра.

Читайте також: Нічого святого. В Славутичі рецидивіст поцупив скриньку для благодійних пожертв

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...