Міську владу просять заборонити паркування вантажних автомобілів у дворах багатоповерхівок

Автор: Вікторія Мілюта
23:29 19.11

У Києві дуже гостро стоїть питання щодо парковок біля багатоповерхівок, особливо це стосується великих житлових комплексів. Містяни, які повертаються з роботи після 19:00, змушені шукати, де залишити автівку, бо всі місця вже зайняті. Окрім легковиків, у дворах також залишають вантажні автомобілі, які займають ще більший простір. Це особливо дратує киян.

Міську владу просять заборонити паркування вантажних автомобілів у дворах багатоповерхівок
оренда квартири Київ

Тож, жителі столиці звернулися до місцевої влади з проханням заборонити парковку вантажівок та мікроавтобусів на прибудинкових територіях, а також прибрати з дворів покинуті транспортні засоби.

Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради.

«Паркуючись у проїздах і дворах житлових будинків більш габаритні за звичайні легкові авто вантажні буси створюють суттєву перешкоду для проїзду комунального автотранспорту, пожежно-рятувального та медичного транспорту. У свою чергу, це може загрожувати життю та здоров’ю людей у разі блокування проїзду рятувальних служб. Крім того, не додають здоров’я жителям будинків шкідливі викиди від вантажних та легко вантажних транспортних засобів (бусів) при їх паркуванні у дворах упритул з будинком», – зазначив автор ініціативи Дмитро Леньшин.

Читайте також: За паркування у Києві не сплачує мінімум третина водіїв

На його переконання, оскільки за своїм призначенням вантажівки та мікроавтобуси є комерційним транспортом, треба заборонити їх паркування на прибудинкових територіях.

powerukraine

«У продовження подолання проблеми паркування слід звернути увагу на покинуті транспортні засоби, які припарковані у дворах будинків на одному місці та роками не використовуються (гниють та вростають у землю чи асфальт)», – відмітив активіст.

Для подолання цієї проблеми пропонується проведення відповідними службами огляду транспортних засобів, які тривалий час припарковані біля будинків та не використовуються, зі складанням акту та подальшим їх вилученням на штрафмайданчик, утилізацію або аукціон з направленням грошей від їх продажу на спеціальний рахунок ЗСУ.

Раніше «ВК» писав, що кияни вимагають збільшити кількість парковок на Русанівці.

Великий Київ у Google News

підписатися