Міська рада преміювала вісьмох щасливчиків. Але не уточнила за що саме

Автор: Любава Лисичкіна
22:24 03.02

Сьогодні активну молодь столиці відзначили Дипломами лауреатів Премії Київської міської ради за внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Міська рада преміювала вісьмох щасливчиків. Але не уточнила за що саме

Про це інформує Київська міська рада.

Премії отримали  п’ять представників  талановитої молоді та три громадські організації. Крім дипломів лауреати отримують премії у розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян , а   молодіжні (дитячі) громадські організації – у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів.

«Наша територіальна громада не тільки має право, але й реально спроможна вирішувати питання, які знаходяться у її компетенції», – сказав заступник міського голови – секретар Київської міської ради  Володимир Бондаренко.

В повідомленні не уточнююється, за що саме були обрані  і чим саме відзначилися  саме ці кияни та громадські організації.

Зазначимо, що Премію Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування було засновано у 2005 році рішенням міської ради. Основною метою створення премії є залучення молоді до процесів законотворення та подальшого розвитку міста. 

До слова, українці довіряють більше Кличку, ніж Зеленському – результати опитування.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...