Міська книгарня пропонує відвідувачам лишити книжковий подарунок для найдоросліших читачів

Автор: Галина Ворона
14:58 22.12.2022

Міська муніципальна книгарня “Сяйво книги” запрошує киян долучитись до благодійного проєкту та лишити книжковий подарунок для найдоросліших відвідувачів.

Міська книгарня пропонує відвідувачам лишити книжковий подарунок для найдоросліших читачів

Як повідомляє “Міський магазин”, для благодійного проєкту команда книжкового магазину “Сяйво книги” ретельно обирає ексклюзивну підбірку бестселерів, які  отримають найстарші читачі.

Вони можуть прийти до книгарні “Сяйво книги” і серед запропонованих книг на спеціальному стелажі безкоштовно обрати для себе книгу на вибір для читання вдома, а потім повернути її та обрати нову.

Водночас кожен охочий відвідувач книгарні може купити книгу зі знижкою 20% та передати її працівникам для проєкту “Одним словом”. За участь книгарня надасть дарувальнику знижку 10% на наступну покупку. Уживані старі книжки не беруть участь у проєкті, бо філософія книгарні – свіженький асортимент та якісні книги.

Міська муніципальна книгарня “Сяйво книги”, що є найстарішою в Києві, чекає на всіх із 10:00 до 20:00 за адресою: вул. Велика Васильківська, 6. У приміщенні книгарні розташоване укриття, яким можуть скористатися містяни під час повітряної тривоги.

Читайте також: Видавництво відмовилося друкувати книгу “Буча. Історія одного полону”

Нагадаємо, про героїчну відсіч Київщини окупантам створили цикл документальних фільмів.

Великий Київ у Google News

підписатися