Місія – подолати затори. У Києві пропонують три концепції розвантаження автотрафіку

Автор: Галина Ворона
14:40 11.09

У столиці розробили програма розвитку міста та збільшення пасажиропотоку у громадському транспорті з метою розвантаження автомобільного трафіку. Наразі розроблено три концепції подолання заторів.

Місія – подолати затори. У Києві пропонують три концепції розвантаження автотрафіку

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Київської міської ради.

“Наразі розроблено три концепції подолання заторів у столиці. Перша – зробити центральне кільце у межах вулиці Жилянської, яке проходитиме по Парковій алеї та вулиці Шота Руставелі. Друга концепція полягає у будівництві великої розв’язки у межах Кільцевої дороги на Столичному шосе. Третя – будівництво підземних стоянок у центральній частині міста”, – розповів депутат Київ ради Віталій Нестор.

Перша концепція передбачає створення центрального кільця, де проходитимуть маршрути громадського транспорту. Транспортне кільце буде споруджено у радіусі двох кілометрів від центру міста.

Друга концепція передбачає за 5-7 років будівництво нового мосту на лівий берег для створення транспортної розв’язки з мікрорайоном Бортничі.

В основі третьої лежить створення багатоярусних паркінгів. На місці ТЦ “Метроград” необхідно побудувати підземний паркінг з метою розвантаження центральних вулиць, можливо залучити інвесторів та запевнити їх, що інвестиції зможуть окупитися.

Читайте також: У вихідні теж не розженешся: Південний міст і Велика Окружна у суцільних заторах

Нагадаємо, у столиці також хочуть “вдарити” штучним інтелектом проти заторів: визначено 6 вулиць, на яких тестуватимуть камери ІТС (ЛОКАЦІЇ).

Великий Київ у Google News

підписатися