Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
За його словами в тих школах, де охочих навчатися більше, ніж місць в укритті, буде діяти змішана система навчання.
Зокрема, зазначає чиновник, можливе використання такого механізму, як друга зміна або перемінне офлайн/онлайн-навчання, проте – винятково для учнів старших класів. Початкова школа буде навчатись винятково офлайн, бо це й інше засвоєння матеріалу, й можливість обом батькам працювати на своїй основній роботі.
Заступник голови КМДА зауважив, що цьогоріч у столиці виділили рекордну суму на облаштування укриттів загалом та безпосередньо в закладах освіти. А враховуючи те, що навчальний рік тривав до кінця червня, часу на ремонти було обмаль.
Київрада за ініціативи мера Віталія Кличка виділила 550 мільйонів гривень на облаштування укриттів у закладах освіти, ще 61 мільйон гривень направлено на будівництво нових укриттів. У найстисліші строки було проведено тендери та розпочато роботи. Майже щотижня керівники районів, які відповідають за укриття на своїх територіях, звітують про стан робіт, і ми розуміємо, що навіть у таких екстремальних умовах нам вдалось на 85% виконати роботи. Ми сподіваємось, що батьки з розумінням поставляться до тимчасових незручностей, бо дійсно наш пріоритет – безпека, і ми першочергово дбаємо про безпечний освітній процес, тому деякі заклади освіти на повну потужність почнуть працювати після закінчення облаштування укриттів», – підкреслив Валентин Мондриївський.
Він додав, що у цьому році заклади освіти столиці зберегли всі можливі формати навчання, забезпечивши безперервний освітній процес і для тих дітей, які знаходяться за межами столиці та не мають змоги доєднатись до очного процесу. А міська влада максимально забезпечила технічні можливості для роботи освітян в умовах воєнного стану та постійних загроз від держави-агресора.
Читайте також: У школі Кличка киян не пускали до укриття навіть після навчань
Нагадаємо, навчання офлайн для своїх дітей цього року вибрали у 2,5 раза більше киян.