Мінус 1 “наливайка”. На Солом’янці демонтували небезпечний МАФ

19:21 17.07.2020

У Солом’янському районі на вул. Ползунова, 6, що біля Південного вокзалу, демонтували незаконну тимчасову споруду, де торгували алкоголем на розлив.

Мінус 1 “наливайка”. На Солом’янці демонтували небезпечний МАФ

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

За його словами, у власників кіоску не було проєктно-дозвільних документів на розміщення тимчасової споруди. Також під час перевірок інспектори благоустрою неодноразово фіксували факт продажу алкогольний напоїв у пляшках та на розлив.

Кулеба назвав демонтаж таких кіосків пріорітетним завданням, адже вони псують зовнішній вигляд міста та несуть небезпеку для покупців, особливо під час дії карантину. Він закликав киян звертатися до контакт-центру “15-51”, якщо вони мають інформацію щодо діяльності таких кіосків.

Додамо, рішенням Київради № 374/4438 від 22 березня 2018 року продаж алкоголю виключено з переліку можливих функціональних призначень тимчасових споруд.

Читайте також: Фото дня. Кладовище МАФів

алкомаф, демонтаж алкомаф, демонтаж алкомаф, демонтаж алкомаф, демонтаж алкомаф, демонтаж алкомаф, демонтаж алкомаф, демонтажалкомаф, демонтаж

Читайте також: Поліція захищає незаконний МАФ на Подолі (ФОТО)

Нагадаємо, минулого тижня Київ позбувся 99 МАФів-“нелегалів”. Більше половини з них були у Дніпровському районі

Як повідомлялося раніше, громада Відрадного півроку вела боротьбу проти незаконного кіоску у сквері на вулиці Політехнічній і врешті змусила власницю прибрати його.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...