Міноборони в боргах: відомство не виплатило понад мільярд гривень на оздоровлення військових

Автор: Любава Лисичкіна
23:12 17.09

Заборгованість Міністерства оборони з обов’язкових виплат українським військовослужбовцям становить 1 млрд 465,8 млн гривень. З них 1,2 млрд грн — це заборгованість з виплат грошової допомоги на оздоровлення.

Міноборони в боргах: відомство не виплатило понад мільярд гривень на оздоровлення військових
Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Омбудсменка каже, що до неї надходять численні звернення від військовослужбовців Збройних сил та членів їхніх родин стосовно порушення конституційних прав через заборгованість із виплат.

Також Денісова заявила про припинене фінансування «бойових виплат» військовим, які виконують завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Омбудсменка надіслала запит до першого віцепрем’єр-міністра економіки Олексія Любченка, який є головою Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати. Денісова просить його на черговому засіданні робочої групи розібратися з ситуацією навколо заборгованості, що утворилася перед бійцями. Омбудсменка каже, що взяла це питання на свій контроль.

До слова, 13-та пенсія, погашення боргів військовим, субсидії, зарплати медикам і підтримка громад – Порошенко презентував зміни до бюджету.

Великий Київ у Google News

підписатися