Мінкульт показав проєкт Музею Революції Гідності (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
16:03 23.02

Музей Революції Гідності буде розміщений на вершині пагорба. Він стане символом його штурму в 2014 році. Наразі завершують переговори із німецькою компанією Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten mbH. Проект переміг в архітектурному конкурсі у 2018 році.

Мінкульт показав проєкт Музею Революції Гідності (ФОТО)

У Міністерстві культури та інформаційної політики повідомили, що проєктно-будівельні роботи зі створення Музею Революції Гідності розпочнуться у 2021 році.

Головний елемент будівлі – зигзагоподібний підйом, який веде від Меморіалу Небесної Сотні до вершини Музею. Ця дорога йде зовні будівлі і стає частиною стін.

Основна експозиція розміститься на верхньому поверсі, куди будуть вести три шляхи: із зовнішньої рампи, яка буде огортати будівлю, ескалатором або ліфтом, розповідають на сайті Музею.

Основну частину лівого крила буде займати Дім Свободи. Тут передбачені відкритий простір для зустрічей і заходів, навчальні класи, творчі майстерні, студія звукозапису, обладнані місця для комфортної роботи дослідників з архівами Музею Майдану.

Також у будівлі буде Дитячий Музей, амфітеатр, кіноконцертна зала, лекторій і паркінг на 50 місць.

Загальна площа будівлі – 24 587 квадратних метрів. У бюджеті цього року на проект заклали 50 мільйонів гривень. Музей планують відкрити до 2025 року.

Нагадаємо, нагадаємо, 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної сотні. В пам’ять про загиблих активістів проходять виставки, екскурсії, презентації відеоматеріалів і видань, поминальні заходи. Центральною подією став проєкт “Промені Гідності” на алеї Героїв Небесної Сотні 

Великий Київ у Google News

підписатися