Міністр Ткаченко образився (чи злякався) і пішов у відставку, доля костелу св. Миколая вирішилась, а Лерос отримав “здачі” за “фак” Зеленському – ТОП-3 новин дня

Автор: Тетяна Сененко
21:25 11.11.2021

Новий день, нові історії. Сьогодні міністр культури подав у відставку, бо йому не сподобалось, кому передали Держкіно, стала відома точна дата передачі костелу Святого Миколая римо-католицькій громаді, а відчайдух Лерос отримав підозру від прокурорів, за середній палець, показаний Зеленському у Раді, хоча “стражі закону” цю причину відмітають, а свою конкретну, не називають (мабуть, не придумали).

Міністр Ткаченко образився (чи злякався) і пішов у відставку, доля костелу св. Миколая вирішилась, а Лерос отримав “здачі” за “фак” Зеленському – ТОП-3 новин дня

Ткаченко назвав головні причини своєї відставки з посади міністра культури

Олександр Ткаченко написав заяву про відставку з посади міністра культури та інформаційної політики. Основною причиною свого рішення він назвав передачу Держкіно в управління Кабміну.

Про причини. Рішення Кабміну щодо Держкіно ухвалювалось без погодження з МКІПом. Забрати Держкіно у Міністерства культури і передати його в управління Кабміну – нелогічно. Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують – не мій концепт та цінності“, – написав він.

Коментуючи ситуацію з Держкіно, він також зазначив, що замість продовження втілення європейської концепції реформи про передачу службам і відповідним агентствам операційних функцій, “ухвалюються рішення, з яким я погодитись не можу“. За його словами, це непоодинокий випадок.

Обрано дату передачі костелу Святого Миколая в Києві римо-католицькій громаді

Костел Святого Миколая у Києві, в якому у на початку вересня сталася пожежа, перейде в користування римсько-католицькій парафії святого Миколая. Датою передачі релігійної споруди на вул. Великій Васильківській обрано 1 червня 2022 року.

Про це сьогодні, 11 листопада, повідомила парафія костелу Св. Миколая у Києві на своїй сторінці у Facebook.

Відповідну домовленість було досягнуто між парафіянами костелу та Міністерством культури та інформаційної політики України.

Сторони домовились, що Мінкультури сприятиме передачі у встановленому законодавством порядку у постійне користування Релігійної громади приміщення Костелу після завершення протиаварійних робіт, але в будь-якому разі не пізніше 01 червня 2022 року“, – йдеться в повідомленні.

Також досягнуто домовленості, що МКІП до 1 червня наступного року “сприятиме пошуку інших репетиційних залів та приміщень для концертів Національного будинку органної та камерної музики та переміщенню Національного будинку органної та камерної музики”.

У Мінкультури також підтвердили цю інформацію.

За середній палець Зеленському? Леросу в Києві вручають підозру (ФОТО)

Правоохоронці вручають підозру позафракційному народному депутату Гео Леросу. Сам нардеп стверджує, що підозра стосується “середнього пальця”, показаного убік президента Володимира Зеленського у Верховній Раді.

До нардепа прибули працівники Державного бюро розслідувань та Офісу генерального прокурора України.

Прямо зараз мені у дворі будинку, де я проживаю, вручають підозру. Є ДБР та ГПУ. Чекаю на адвоката.
Поки що мені невідомо за що саме. Справ на мене сфабрикували багато, це нікому не секрет. “Інша думка” в державі Зеленського стає небезпечною для життя і свободи. Трансформація Зеленського в Лукашенка відбувається дуже швидко“, – написав Гео Лерос у себе в Telegram.

Згодом, о 10:44, нардеп оприлюднив ще одне фото (див. вище), на якому він щось підписує. “Вручають підозру за середній палець у Верховній Раді України. Хочуть посадити“, – прокоментував Лерос.

Станом на 10:50 коментарів ДБР та ОГП щодо вручення підозри нардепу Леросу не надходило.

Читайте також: У Києві за добу понад 2000 нових хворих на COVID-19 – найбільше по країні (СТАТИСТИКА)

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися