Міністр розповів, чому Монастирський у день трагедії полетів гелікоптером

Автор: Любава Лисичкіна
10:49 18.11

У Броварах 18 січня розбився гелікоптер у якому було керівництво МВС, включно з міністром.

Міністр розповів, чому Монастирський у день трагедії полетів гелікоптером
оренда квартири Київ

Ігор Клименко у документальному фільмі-портреті про українського міністра МВС “Щоденник Монастирського” розповів, що було заплановано на той трагічний день – 18 січня 2023 року.

За словами очільника МВС України, Монастирський мав бути в Ізюмі, нагородити нацгвардійців.

“Потім він мав заїхати в Донецьку область, потім – в Дніпропетровську. Тоді, пам’ятаєте, також ракета ворога поцілила в житловий будинок і він хотів побувати на цьому місці. Тому він полетів на гелікоптері, – розповів нинішній Клименко.

Посадовець зауважив, що гелікоптером пересуватись трохи швидше.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція зібрали увесь матеріал щодо катастрофи гелікоптера Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка трапилась у Броварах 18 січня цього року.

powerukraine

Тоді, у результаті авіакатастрофи загинули міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін, державний секретар МВС України Юрій Лубкович, заступник керівника Патронатної служби МВС України Тетяна Шутяк, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України підполковник поліції Михайло Павлушко, старший оперуповноважений в особливо важливих справах Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України Андрій Маринченко, провідний інспектор Департаменту комунікації МВС Микола Анацький.

Великий Київ у Google News

підписатися