Міністр екології Абрамовський подав у відставку

Автор: Галина Ворона
15:58 19.10

Роман Абрамовський записав заяву про відставку з посади міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.

Міністр екології Абрамовський подав у відставку

Про це виданню “Слово і діло” повідомив сам міністр екології.

Інформацію щодо заяви про відставку у коментарі Суспільному також підтвердила й прессекретарка міністра. За її словами, Абрамовський написав заяву на ім’я голови Верховної ради. Водночас вона не назвала причину цього рішення.

До слова, Абрамовський обійняв посаду міністра захисту довкілля та природних ресурсів України 19 червня 2020, а вже через кілька місяців ледь не втратив міністерське крісло, але тоді він втримався.

Що відомо про Абрамовського

Із 1992 по 2013 роки Абрамовський працював менеджером у низці компаній, в тому числі “Укрстальконструкції”, якою володіє нардеп від “Батьківщини” Сергій Тарута.

У 2013-му працював штатним помічником нардепа від “Партії регіонів” Олександра Бобкова, який був одним з засновників руху сепаратистського руху “Оплот”.

У 2015 році він обіймав посаду заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. У 2019-му Абрамовського призначили заступником міністра енергетики та захисту довкілля.

Великий Київ у Google News

підписатися