Мінімізація енерговтрат та модернізація інфраструктури – Юрій Тихонович про програму підвищення енергоефективності

Автор: Любава Лисичкіна
22:16 08.12.2021

Передбачено надання киянам доступних інструментів та ресурсів для покращення стану житла й забезпечення комфортних умов.

Мінімізація енерговтрат та модернізація інфраструктури – Юрій Тихонович про програму підвищення енергоефективності Фото: Ілюстративне
Як повідомляється,  депутати Київради вдосконалюють цільову програму підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки.
 
Серед основних напрямків – модернізація інженерної інфраструктури та підвищення надійності й мінімізація втрат для стримання тарифів.
 
«Це важливе питання для столиці, адже програма — основний орієнтир для галузі ЖКГ усього міста, без якого вона не може фінансуватися і розвиватися. Головні завдання цільової програми: підвищення енергоефективності та розвиток житлово-комунальної інфраструктури столиці шляхом модернізації міської енергетичної інфраструктури», – каже депутат Київради від «Європейської Солідарності» Тарас Криворучко.
 
Окрім того, передбачено надання киянам доступних інструментів та ресурсів для покращення стану житла й забезпечення комфортних умов.
 
«Сьогодні перед нами стоять глобальні виклики, які вимагають пошуку ефективних, раціональних рішень для модернізації житлово-комунального господарства. Це рішення, що побудовані на основі європейського досвіду, які базують на принципах зменшення енергоспоживання та підвищення екологічності в роботі», – підкреслив депутат Київради від «Європейської Солідарності» Юрій Тихонович.
 
До слова, реконструкція гімназії імені Бойченка триватиме ще щонайменше два роки.

Великий Київ у Google News

підписатися