MILITARY RUN UA: в столиці пройде перший благодійний військовий забіг

Автор: Любава Лисичкіна
00:14 25.07

Забіг присвячений  30-річчю Збройних Сил України. На старт вийдуть представники всіх видів та родів військ Збройних Сил України.

MILITARY RUN UA: в столиці пройде перший благодійний військовий забіг

Як повідомляють організатори, забіг пройде 10 жовтня  у Маріїнському парку.

Цей захід відкритий для всіх – військовослужбовців ЗСУ та інших представників сектору безпеки та оборони, ветеранів АТО/ООС, цивільних громадян будь-якого віку, іноземних партнерів.

За задумом організаторів українського військового забігу – MILITARY RUN UA має стати потужним заходом об’єднання нації довкола своїх захисників. Адже Україна – єдина держава в Європі, на території якої тривають активні бойові дії, і  стане першою на континенті, де відбудеться спортивний забіг під егідою її Збройних Сил.

Для участі у забігу необхідно зареєструватися на сайті. Благодійний внесок складає 200 грн, для учасників АТО/ООС – 100 грн. Дистанції становлять 5 та 10 кілометрів.

Захід є благодійним. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу учасникам бойових дій, які постраждали під час участі в АТО/ООС.

Організатором військового забігу виступило Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України.

До слова, в Києві пройде Міжнародний оборонний інвестиційний форум.

Великий Київ у Google News

підписатися