Метро на Виноградар. Що вже зроблено (ФОТО)

17:35 29.09.2020

Тунелепрохідницький комплекс, за допомогою якого прокладають тунелі метро на Виноградар, рухається у напрямку станції «Сирець», де фінішує майже через 1,3 км.

Метро на Виноградар. Що вже зроблено (ФОТО)
оренда квартири Київ

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Заступник голови КМДА Олександр Густєлєв запевняє, що будівництво метро на Виноградар не припиняється ні на день.

Комплекс вже пройшов 60 м і в майбутньому збирається долати відстань до 200 м в місяць. Однією з характерних рис нинішнього будівництва є його інклюзивність. Роботи проводяться одночасно на 6-ти будівельних майданчиках, що дозволяє правильно розподілити об’єм навантажень.

«Паралельно з роботою тунелепрохідницького комплексу триває будівництво правого перегінного тунелю в напрямку від Виноградаря до Сирця. Дільниця облаштування обертових тупиків станції «Проспект Правди» готується до розширення на південь – на територію майбутнього аварійного виходу зі станції”, – зазначив Олександр Густєлєв.

В свою чергу, на будівельному майданчику, де триває зведення електричної підстанції «Мостицької», бетонують стіни тунелів і саму підстанцію. 

“Будівельники вже приступили до бетонування західної стіни (східну майже повністю забетоновано). Також практично завершено бетонування перекриттів внутрішніх приміщень, монтаж арматурного каркасу стін і роботи з гідроізоляції західної стіни котловану»,  – додав заступник голови адміністрації

Нагадаємо, що на проспекті Маяковського замінили 2,5 км аварійних тепломереж на нові. Гарантія – 50 років

Великий Київ у Google News

підписатися