Мешканці просять демонтувати будинок культури “Вавілон” на Виноградарі

10:36 16.11.2020

Мешканці столиці виступили з ініціативою демонтувати напіврозвалену та небезпечну будівлю будинку культури “Вавілон” на Виноградарі. Відповідна петиція з’явилася на сайті Київради.

Мешканці просять демонтувати будинок культури “Вавілон” на Виноградарі

Як зазначає автор документу Анікеєва ‌ Маргарита, будівля знаходиться в Подільському районі за адресою пр-т Георгія Гонгадзе, 20б (поблизу будинків на вул . В. Порика, 7б та скверу Кузьми Скрябіна).

“За десятиліття занедбання вона перетворилась на криміналізований осередок, який несе в собі небезпеку для життя і здоров’я мешканців спального району. Під впливом часу бетонні та цегляні частини цього будинку починають обвалюватись, оголюючи арматуру та утворюючи провалля в підлозі, а, оскільки будівля жодним чином не огороджена, туди можуть потрапити не тільки безхатьки, але й маленькі діти, підлітки, молодь, які можуть скалічитись або поранитись у пошуках пригод, нових емоцій”, – пише киянка.

Крім того, за її словами, всередині споруди купи мотлоху, різноманітного побутового сміття, залишків людської життєдіяльності, використаних шприців, засобів для вживання наркотичних речовин, сліди від нічліжок безхатьків та зустрічей представників субкультур, що несе в собі інфекційну небезпеку. Також неоднократно були зафіксовані випадки підпалів, нещасних випадків та різних злочинів в цьому районі.

Зазначається, що по сусідству новий сквер імені Скрябіна, зовнішню привабливість й безпеку якого псує присутність такої недобудови. В перспективі ця територія може стати продовженням парку, місцем для нового дитячого майданчику чи іншої корисної соціальної інфраструктури.

“У зв’язку з усім вищенаведеним і врахуванням того, що просте прибирання и огородження території будинку культури “Вавілон” не матиме стійкого позитивного ефекту й не вирішить проблему, наполягаю на її демонтажі”, – підсумовує Анікеєва.

Нагадаємо, мешканці столиці виступили з ініціативою скасувати будівництво молитовного будинку по вулиці Глибочицькій, 5. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...