Мешканці модульного містечка в Ірпені потребують допомоги: чим і як можна зарадити

Автор: Любава Лисичкіна
19:26 23.11.2023

Для когось це просто новина про ще одне модульне містечко в Ірпені, а для людей, які мешкатимуть у новому житлі- це нове життя. 

Мешканці модульного містечка в Ірпені потребують допомоги: чим і як можна зарадити
оренда квартири Київ
Як розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин, новим пожильцям теперне потрібно тулитися по знайомих, платити оренду за квартири – вони зможуть безкоштовно жити й працювати в рідному місті.
 
Так, наприклад, пані Валентина втратила свого чоловіка та будинок за 5 днів до визволення Ірпеня. Світлана з 3-річною донечкою втратила квартиру на БКЗ. Дім Олександри та її трьох діток, через підрив дамби Каховської ГЕС, затопило. Усі ці жінки нарешті отримали ключі від двокімнатних квартир у ІІ черзі модульного містечка «Ластівка».
 
Поряд з ними, у 160 квартирах-модулях, оселяться сім’ї полеглих захисників й учасників ТРО Ірпеня, багатодітні родини та ВПО, люди з інвалідністю.
 
Маркушин додав, що якщо ви маєте бажання й можливість допомогти нашим модульним містечкам одягом, іграшками, гігієною тощо, звертайтеся до Територіального центру соціального обслуговування на вул. Матвія Донцова (Тургенівська), 15.
(099)299-45-06.

Нагадаємо, вчора “ВК” писав про те, що в Ірпені відбулось офіційне відкриття другої черги модульного містечка «Ластівка».
 

Великий Київ у Google News

підписатися