Мережу освітлення мікрорайону “Жуляни” перевели в комунальну власність

Автор: Володимир Хлєбников
03:21 16.05

Для підвищення рівня комфорту та безпеки мешканців інженерні мережі зовнішнього освітлення в мікрорайоні «Жуляни» прийнято до комунальної власності територіальної громади Києва.

Мережу освітлення мікрорайону “Жуляни” перевели в комунальну власність

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Київради 14 травня. “За” проголосували 63 депутати.

Інженерні мережі зовнішнього освітлення були облаштовані коштом мешканців прилеглих будинків, проте з часом вони стали потребувати регулярного обслуговування та ремонту, а відповідно витрат мешканців, які сплачують податки до бюджету міста Києва.

«Депутатський корпус Київської міської ради… надав доручення про проведення обстеження на вулицях, де знаходилося безбалансове зовнішнє освітлення. Інженерні мережі зовнішнього освітлення будуть передані в управління профільному комунальному підприємству “Київміськсвітло”, яке має необхідну техніку, штатних працівників та досвід проведення аналогічних робіт», — повідомили в Київраді.

Читайте також: Нарахування за опалення у квітневих квитанціях – пояснення “Київтеплоенерго”

Рішення зумовлене ще й тим, що особливо в час повномасштабного військового вторгнення РФ на територію України необхідно забезпечити безперебійне освітлення вулиць, “адже в вечірній час це запорука мінімізації проявів злочинності та мародерства”.

Раніше повідомлялося, що станом на 15 травня в усіх населених пунктах Київської області підведено та відновлено водопостачання. Разом з тим енергетики все ще продовжують виконувати роботи з повернення електропостачання.

Великий Київ у Google News

підписатися