Мер Вільнюса закликав МЗС Литви закрити в’їзд російському реперу Моргенштерну

Мер Вільнюса Валдас Бенкунскас звернувся до Міністерства закордонних справ Литви із закликом заборонити в’їзд російському реперу Моргенштерну (справжнє ім’я Алішер Моргенштерн).

У своєму зверненні в соцмережах Бенкунскас обурився тим, що не може «сидіти склавши руки і дивитися, як у Вільнюс втретє приїздить артист», який, за його словами:

  • «Не може відповісти, чий Крим».
  • Публічно висловлює свою повагу до путіна.
  • Доданий до списку осіб, що становлять загрозу національній безпеці, на прохання СБУ та Міністерства культури України.

Читайте також: Лідер Баварії Зедер закликав ЄС втрутитися і обмежити в’їзд українських чоловіків призовного віку

Йдеться про запланований концерт Моргенштерна у Вільнюсі, який має відбутися наприкінці 2025 року.

Мер також попросив МЗС оцінити, чи не суперечить діяльність організатора концерту, компанії Ready events, інформаційній безпеці Литви.